Przeglądasz teraz

Moda

loafers

Loafersy i mokasyny – klasyczne buty wsuwane

Przełom wiosny i lata to czas, kiedy mężczyźni zamieniają swoje ciężkie, zimowe obuwie i zakładają lżejsze modele. Sandały to nie zawsze jest dobry wybór, szczególnie dla panów ceniących profesjonalizm, za to loafersy lub mokasyny sprawdzą się doskonale. Nie każdy wie, że to są inne buty, mimo podobieństw jest również między nimi sporo różnic. Jak wybrać te najlepsze i wyglądać dobrze w każdej sytuacji?
mężczyzna czyści buty zamszowe

Jak wyczyścić buty?

Czy wiesz, jak prawidłowo wyczyścić swoje ulubione buty? Aby utrzymać obuwie w dobrej kondycji i cieszyć się nim przez długi czas, warto wiedzieć, jak je prawidłowo czyścić i konserwować. W tym artykule przedstawimy kilka prostych sposobów na to, jak wyczyścić buty z różnych rodzajów materiałów, aby zawsze prezentowały się jak nowe. Dowiesz się również, jakie preparaty i narzędzia są najlepsze do czyszczenia obuwia oraz jakich błędów należy unikać.
Marki garniturów

Marki garniturów, które musisz znać!

Większość mężczyzn nie orientuje się wśród rożnych marek produkujących garnitury. Najczęściej po prostu udają się do jednego ze sklepów w galerii handlowej i kupują produkt, który wpadnie im w oko. Ważna uroczystość zobowiązuje jednak do wyboru garnituru dobrej i sprawdzonej firmy.