Odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mopowania – nowy sposób na porządki

Odkurzacz z funkcją mopowania to wygodne rozwiązanie dla osób, którym brakuje czasu na codzienne porządki. Funkcja 2 w 1 sprawdzi się jednak tylko wtedy, gdy postawimy na jakościowy sprzęt. Na co zwracać uwagę podczas zakupu odkurzacza z funkcją mopowania? Podpowiadamy!  

Odkurzacz bezprzewodowy ułatwia życie 

Producenci sprzętu AGD prześcigają się w pomysłach na to, jak ułatwić nasze codzienne porządki. Do niedawna prawdziwym hitem były odkurzacze pionowe. Nic dziwnego. Są bezprzewodowe, więc odkurzanie przebiega znacznie wygodniej i szybciej. Kable się nie plączą i nie ma konieczności odłączania odkurzacza z jednego gwiazda, a następnie podłączania do drugiego. Kolejnym ułatwieniem jest fakt, że tego typu odkurzacz jest zawsze pod ręką. Nie trzeba chować go do szafy czy pawlacza i wystarczy postawić go w okolicy kontaktu, do którego należy podłączyć stacje ładującą. Okazuje się jednak, że sprzątanie może być jeszcze prostsze. Wszystko to za sprawą odkurzaczy z funkcją mopowania. To doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na skomplikowane porządki, a także dla rodzin z dziećmi. Nie chodzi tylko o usuwanie bieżących zabrudzeń, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Dzięki funkcji mopowania nie trzeba już się martwic o czystość podłogi, na której bawi się maluch.  

Odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mopowania – czy to ma sens?  

Oczywiście, jak z każdą nowością, wiele osób podchodzi do odkurzaczy z funkcją mopowania z rezerwą i zastanawia się, czy tego typu sprzęt faktycznie jest w stanie zastąpić tradycyjnego mopa. Niektórzy obawiają się, że mop nie będzie zbyt dokładny, lub zamiast wycierania będzie jedynie rozmazywał zanieczyszczenia. Takie obawy są zrozumiałe. Niestety, nie można zaprzeczyć, że na rynku znaleźć można sprzęt, który nie będzie zbyt dokładny i w wielu przypadkach tuż po sprzątaniu zaistnieje konieczność użycia tradycyjnego mopa. Dlatego kupując odkurzacz, należy dokładnie prześledzić jego funkcje. Jakościowy wybór gwarantuje czystą, dokładnie odkurzoną oraz wymyta podłogę. Na co szczególnie trzeba zwrócić uwagę przy zakupie odkurzacza z funkcją mopowania?  

Dobry odkurzacz z funkcją mopowania  

Najbardziej istotnym czynnikiem, jaki wpływa na pracę odkurzacza z funkcją mopowania, jest odpowiednia szczotka. Dla przykładu, odkurzacz Electrolux power hygienic 800 posiada unikalną szczotkę PowerPro Mop. To rewolucyjny sprzęt, którego największą zaletą są obrotowe dyski. Dokładnie usuwają one wszystkie zanieczyszczenia, nawet bardzo uporczywy czy zaschnięty brud. Prędkość dysków to aż 260 obrotów na minutę, co sprawia, że zmywanie podłóg w ten sposób jest dużo skuteczniejsze niż praca z tradycyjnym mopem. Dużym ułatwieniem jest także materiał, z jakiego wykonana jest szczotka. To delikatna mikrofibra, która doskonale sprawdza się do polerowania nawet najbardziej delikatnych podłóg. Dzięki temu już w kilka minut można cieszyć się czystą i idealnie wypolerowaną podłogą. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Pomysł na prezent świąteczny do 100 złotych – TOP7 polecanych upominków na Gwiazdkę

Następny artykuł
mężczyzna czyści buty zamszowe

Jak wyczyścić buty?

Zobacz też